PSONI Tychy – Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Tychy

tel: (32) 227 33 00        osrodek@orew.tychy.pl

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego
Przekaż nam 1,5% swojego podatku 

KRS 0000013377

Wczoraj, bawiliśmy się w leśnej ostoi, w Kwaterze Myśliwskiej w Osowcu. Wśród pięknej, wiosennej zieleni obchodziliśmy Dzień Rodziny. Nasze Mamusie i Tatusiowie, otrzymali od nas upominki, a Pani dyrektor mgr Renata Zając w naszym imieniu złożyła rodzicom życzenia z podziękowaniem za trud naszego wychowania.

Cała zabawa odbywała się w pomarańczowym nastroju, czyli kolorze mocy. A to dlatego, że Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną obchodzi w tym roku 60 – lecie istnienia. Pomarańczowe balony z logo naszego stowarzyszenia dekorowały cały ogród.

Oczywiście tradycyjnie rozpaliliśmy grilla i piekliśmy smaczne kiełbaski. Nie zabrakło pysznych ciast przygotowanych przez nasze Panie kucharki, a dzięki naszemu sponsorowi – Firmie Kłos mogliśmy delektować się wybornymi ciasteczkami.

Nasz piknik uświetnił zespół „Tu i Teraz”, serdecznie dziękujemy za wspaniały występ.

Na zakończenie każdy z nas otrzymał pomarańczowy balonik mocy oraz mleczne czekolady, które zasponsorowała Firma Auchan. Nasze czekoladowe uśmiechy, potwierdzały, ze słodkości były rewelacyjne. Bardzo dziękujemy.

Skip to content