PSONI Tychy – Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Tychy

tel: (32) 227 33 00        osrodek@orew.tychy.pl

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego
Przekaż nam 1,5% swojego podatku 

KRS 0000013377

Dziś o godzinie 10.00 zebraliśmy się w sali Z-1, aby uroczyście świętować zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Po przemówieniu Pani dyrektor mgr Renaty Zając, która dziękowała za wspólną edukacyjną podróż była okazja do wręczenia kwiatów. Dziękowano Pani dyrektor za całoroczną pracę i życzono wspaniałych wakacji, a Zarząd PSONI Koło w Tychach podziękował wszystkim pracownikom za ciężką pracę i wytrwałość. Były także prezenty dla poszczególnych grup. Miały skłonić nas do wakacyjnych aktywności. Zachęcały do rysowania na chodniku, puszczania i podziwiania mydlanych baniek, biegania, skakania i innych aktywności na świeżym powietrzu – każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Pożegnaliśmy się z trójką naszych kolegów. Kamil, Daniel i Madzia zakończyli w tym roku naukę w naszej placówce. Pani dyrektor i wychowawcy życzyli im odkrywania swoich talentów i pasji, napotkania na swojej drodze życzliwych ludzi, którzy dostrzegą ich unikalne cechy i potencjał.

Później mogliśmy przejść do nieco mniej oficjalnej części. DJ Rybka – Rybczyński postarał się, abyśmy świetnie się bawili i na długo zapamiętali to zakończenie roku szkolnego.

Skip to content